SON DAKİKA

Eğitimci Haber

KHK ile Yeni Bir Temizlik Olabilir

Bu haber 25 Eylül 2016 - 20:45 'de eklendi ve 490 kez görüntülendi.
KHK ile Yeni Bir Temizlik Olabilir

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu: ”sırtımızdaki kamburları, vücudumuza etki altına alamaya çalışan virüsler temizliyoruz. Süreç devam ediyor. Önümüzdeki günlerde millete hizmet için görev verilen devlet kadrolarında ki ihanet edenleri tasnif edeceğiz.”

Müezzinoğlu, Türkiye’ye yönelik tehditlerin hala devam ettiğini belirterek. ‘’ Cumhurbaşkanımızın 2023 hedeflerini göstermesi ile başladı’’ dedi. Müezzinoğlu AK Parti Gemlik İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısında yaptığı açıklamada darbeye karşı direnişin ve aziz milletin Yenikapı’da ki birlik ve beraberlikten dolayı teşekküre etti.

Her şey 2023 Hedeflerini Göstermesi İle Başladı

Müezzinoğlu yaptığı açıklamada aslında bütün bu kalkışmaların Türkiye’nin 2023 hedeflerinden dolayı olduğunun dikkatini çekti. Türkiye 2023’te dünyanın ilk 10 ekonomisti olacağını ve dünyayı yöneten güçlerden bir tanesi olacağını söyledi. Sözlerine Cumhurbaşkanının Birleşmiş Milletler ’de verdiği mesajı dile getirerek ‘’ Dünya beşten büyüktür’ dedi. Çanakkale’de nasıl başaramadıysalar işte şimdide başaramayacaklar. Dost olarak bilinenlerin düşman olduğunu gördük dedi.

-Vazgeçmeyeceğiz

Moodys’in  Türkiye’nin kredi notunu rezerve etmesini değerlendiren Müezzinoğlu: ‘ her ne olursa olsun asla vazgeçmeyeceğiz, bunlarla bizi hedeflerimizden geri dönülmeyeceğine’ dikkat çekti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA