SON DAKİKA

Eğitimci Haber

MEB Bakanından Öğretmenlere Mesaj!

Bu haber 01 Ocak 2017 - 18:50 'de eklendi ve 3.813 kez görüntülendi.
MEB Bakanından Öğretmenlere Mesaj!

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ülkemizin dayanışmasının artması ve birlik ve beraberliğimizin öneminin altını çizen bir mesaj gönderdi tüm öğretmenlere.

Milli Eğitim Bakanlı İsmet Yılmaz’ın Yılbaşı Mesajı

Tüm öğretmenlere bizzat Milli Eğitim Bakanı tarafından gönderilen mesajda “2017 yılının milletçe dayanışmamızın artması, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi ve başta aziz milletimiz olmak üzere tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın Tüm Öğretmenlere Gönderdiği Yılbaşı Mesajı

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın Tüm Öğretmenlere Gönderdiği Yılbaşı Mesajı

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz gün Merkezi Sınavlarda görev alan öğretmenlere önemli bir uyarıda bulundu. Bakanlığın yayınladığı bu uyarı tüm öğretmenleri ilgilendiriyor. Haberin tüm ayrıntıları “Bakanlık Uyardı! Sınav Görevi Olan Öğretmenler..” haberimizden okuyabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim alanında yaptığı reformlara bir yenisini ekliyor. Hayat boyu eğitim projesinin tüm ayrıntıları “Hayat Boyu Öğrenme Projesi Geliyor” haberimizde.

Öğretmenler ve Eğitim Alanında Temiz ve Güvenilir Habercilik ilkesiyle sizlere hizmet veren Eğitimci Haber ailesini Facebook hesabından takip edebilirsiniz.Eğitimci Haber Facebook Sayfası

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA