SON DAKİKA

Eğitimci Haber

MEB Uyardı! E-okula Bu Bilgiyi Girmeyi Kesinlikle Unutmayın!

Bu haber 11 Ocak 2017 - 20:44 'de eklendi ve 11.146 kez görüntülendi.
MEB Uyardı! E-okula Bu Bilgiyi Girmeyi Kesinlikle Unutmayın!

Milli Eğitim Bakanlığından öğretmenlere önemli bir uyarı geldi. Bakanlık öğretmenlerden e-okul sistemine bu bilgiyi girmeyi kesinlikle unutmamalarını açıkladı.

Tüm Öğretmenler Dikkat!

Milli Eğitim Bakanlığı bu zamana kadar bazen öğretmenler tarafından sisteme girilmesi unutulan bu bilginin kesinlikle unutulmaması konusunda öğretmenleri uyardı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından e-okul üzerinden yapılan hatırlatmada şu ifadelere yer verildi;

OKUL MÜDÜRLÜKLERİNİN DİKKATİNE !
2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönemi 20/01/2017 Cuma günü sonlanacaktır. Okul idareleri ve öğretmenlerimizin seçmeli dersler de dahil olmak üzere bütün derslere ait not girişlerini eksiksiz doldurması ve karnelerde öğrencilerin okuduğu kitap sayısının da yer alacak olması sebebiyle öğrencilerin okumuş oldukları kitapların sınıf rehber öğretmenleri tarafından,  “e-Okul Kurum İşlemleri / Okuduğu Kitaplar / Sınıf Kitaplığı Oluşturma” ve “e-Okul Kurum İşlemleri / Okuduğu Kitaplar / Öğrenci Kitap Bilgileri” ekranları üzerinden e-Okul Yönetim Bilgi Sistemine işlenmesi gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığından 2017 öğretmen atamaları hakkında açıklama geldi. 2017 öğretmen atamalarına dair açıklamanın tüm detayları “MEB’den Öğretmen Ataması Açıklaması” haberimizden öğrenebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığının 2017 yılında yapacağı alımlarda hangi branştan ne kadar öğretmen alacağı büyük merak konusu. Milli Eğitim Bakanlığının eğitimde yaptığı yenilikler kapsamında yapılması beklenen alımların tüm detayları “2017’de En Çok Atama Hangi Branşta Yapılacak?” haberimizden öğrenebilirsiniz.

Öğretmenler ve Eğitim Alanında Temiz ve Güvenilir Habercilik ilkesiyle sizlere hizmet veren Eğitimci Haber ailesini Facebook hesabından takip edebilirsiniz.Eğitimci Haber Facebook Sayfası

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA